Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

«Подорож крізь століття»

Двохсотрічні ялини, туї, дуби, ялиці, модрини, реліктове дерево – гінкго білоба та інші екзоти на площі понад 200 гектарів… Уявімо мальовничі Альпи, швейцарські ущелини та карпатські галявини водночас – усе це поряд із нами, на Чернігівщині. Профспілкові активісти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій змогли побачити цю красу під час екскурсії до дендропарку «Тростянець» НАН України, а також вони побували в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка».


Якби дерева вміли говорити, скільки б цікавого можна було б дізнатись про дивовижну історію унікальної спадщини – дендрологічний парк, створений Іваном Скоропадським. Іван Скоропадський, як пам’ятаємо, – український меценат та громадський діяч, є дідом останнього гетьмана України Павла Скоропадського.
Запам’ятається мандрівникам і Качанівський архітектурний ансамбль 18-го сторіччя в обрамленні неймовірно теплої, навіть спекотної «золотої» осені. Відомо, що до дворянської садиби в стилі класицизму, де мешкав український меценат Василь Тарновський, свого часу приїздили Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Марко Вовчок, Михайло Глінка, Михайло Щепкін, Ілля Рєпін та інші видатні діячі культури й мистецтва. Загалом альбом почесних гостей Качанівки налічує 608 автографів.
На згадку від колективної подорожі до сусідньої Чернігівщини –промовисті світлини, незабутні щасливі враження й добрий гумор. Тож нашим профспілкам за гарну організацію та клопіт – щиросердна подяка.

Раїса Стоян провідний фахівець,
викладач кафедри журналістики та філології

Переглянути фотографії з екскурсії.

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Календар новин

Cічень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут