Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

Поїздка до Качанівки профспілчан факультету ЕлІТ

24 вересня 2017 року значна кількість викладачів та співробітників факультету електроніки та інформаційних технологій, видавництва СумДУ, редакційно-видавничого відділу СумДУ разом із членами своїх сімей за сприянням профспілкової організації СумДУ відвідали Національній історико-культурній заповідник «Качанівка».
На березі річки Смош в Ічнянському районі Чернігівщини розташований Національній історико-культурній заповідник «Качанівка» – один із найвідоміших свого часу культурно-мистецьких осередків та яскравий взірець садибної архітектури.


Заповідник існує на базі дворянської садиби кінця ХVІІІ – поч. ХХ ст. Унікальність Качанівки полягає в тому, що на території України вона є чи не єдиною комплексно збереженою пам’яткою своєї епохи.
Цінність ансамблю не тільки в його надзвичайній красі, а й у тому значенні, яке мала садиба для розвитку української та інш. культур.
Варто побачити: архітектурний комплекс на чолі якого палац, парк з захоплюючими краєвидами, з найбільшим в паркобудівній практиці України водним плесом; меморіальні місця, пов’язані з перебуванням в садибі відомих особистостей (галявина Шевченка, дуб Гоголя, альтанка Глінки, в якій в 1838 році М.Глінка пише уривки до опери «Руслан і Людмила», могила-курган Григорія Честахівського – товариша і соратника Т.Г.Шевченка), «романтичні» руїни, автентичні меблі господарів Качанівки др. пол ХІХ ст.
Дякуємо профспілковій організації СумДУ за надану можливість.

Переглянути фотозвіт з поїздки.

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Календар новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут