Участь Голови Профспілки СумДУ у ІV пленумі Профспілки працівників освіти і науки України

29 листопада 2017 року у Києві відбувся пленум Профспілки працівників освіти і науки України. Від Сумської області у роботі брали участь голова первинної профспілкової організації СумДУ Боровик Валентина Олександрівна, голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Осадчий Сергій Васильович та член ревізійної комісії Гога Людмила Миколаївна.

На порядок денний пленуму було винесене питання, продиктоване часом – «Основні тенденції розвитку профспілкового руху та завдання Профспілки працівників освіти і науки України в умовах соціально-економічної трансформації».

У обговоренні основного питання також взяла участь Валентина Боровик, яка у своїй доповіді озвучила проблеми вищої школи та закцентувала увагу на вищих закладах освіти І-ІІ рівнів акредитації (технікуми і коледжі).

Більш детально про подію читайте на сайті ЦК Профспілки.