Засідання президії профспілкового комітету 12 лютого 2024 року

12 лютого 2024 року відбулося традиційне засідання президії профспілкового комітету у вигляді онлайн - конференції. Обговорювалися основні питання діяльності профспілкової організації та діяльності університету цілому.

Відбулися кадрові зміни в ЗВО. Першим проректором Сумського державного університету стала Інна Олександрівна ШКОЛЬНИК, професорка, докторка економічних наук. Козій Іван Сергійович став проректором з науково-педагогічної роботи.

13 лютого о 15 год. Відбудеться вебінар «Репозитарій СумДУ як один з інструментів видимості наукових і освітніх здобутків університету». Запрошуються всі бажаючі.

Валентина Боровик розповіла про свою участь та питання, які розглядалися, на зустрічі представників Міністерства освіти і науки України та галузевої профспілки.

Ганна Салтикова надала інформацію засідання про президії ради Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, яке відбулося 08.02.2024 р. Питання, які піднімалися на нараді, стосувалися реорганізації закладів вищої освіти, законопроєктів № 10399 та № 9600, проекту трудового кодесу.