Засідання президії профкому 25 вересня 2023 року

25 вересня 2023 року відбулося засідання президії профспілкового комітету в онлайн форматі. Обговорювалися основні питання діяльності профспілкової організації та діяльності ЗВО в цілому.

Відбулися кадрові зміни в ЗВО. Т. в. о. директора ННІ БіЕМ був призначений Люльов О. В. В результаті виборі в п’ятницю 22.09.2023 р. директором НН МІ був обраний Лобода А. М. Паралельно відбувається оптимізація штату. Частина навчально-допоміжного персоналу відправляється у простій.

ЦРКП запрошуємо педагогічних, науково-педагогічних, інших працівників, а також авторські колективи СумДУ до участі у щорічному конкурсі «Педагогічні інновації СумДУ».

Сумський державний університет – серед 450 найкращих університетів Європи в новому рейтингу QS Europe University Rankings 2024. Серед усіх університетів, що увійшли до рейтингу QS World University Rankings: Europe 2024, СумДУ посів 434 місце, серед університетів Східної Європи – 51 місце та 7 місце серед ЗВО України.

28 вересня планується концерт до Дня працівників освіти. Початок о 13 год.