Засідання президії профкому 26 червня 2023 р.

26 червня 2023 року відбулося традиційне онлайн засідання президії профкому. На порядок денний були винесені профспілкові питання та новини ректорату.
Ректор СумДУ Карпуша В.Д. повернувся із відрядження з Китаю, де було укладено угоди про співробітництво між китайськими університетами та Сумським державним університетом, про академічну мобільність, про навчання китайських студентів у ЗВО.

Розпочалася І зміна в літньому таборі Aqua Band, де відпочивають 11 дітей членів профспілки.
Підписано договір про співпрацю між КНП СОР «Сумський обласний клінічного лікарсько-фізкультурний диспансеру» та Університетською клінікою.

30 червня 2023 р. о 17 год. в Актовій залі ансамбль СумДУ «Сузір’я» дає звітний концерт. Вхід вільний за умови донату на ЗСУ.