Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

1 раз на день - 18.2%
декілька разів на день - 50%
2-3 рази на тиждень - 18.2%
1 раз на 2 тижні - 0%
раз у місяць - 13.6%

Усього голосів: 22
The voting for this poll has ended on: 31 бер. 2014 - 00:00

Транспортні пропозиції профкому

Сумський державний університет (СумДУ) налічує близько 2500 працівників та майже 8000 студентів. Практично всі працівники і переважна більшість студентів, прямуючи на роботу чи навчання, користуються послугами громадського транспорту. Нерідко це пов’язано з суттєвими труднощами – насамперед для працівників і студентів медичного інституту СумДУ, розташованого на вул. Санаторній (район Басів), але кафедри якого розкидані по всьому місту, та мешканців його гуртожитків.

 

Що зроблено?
Для привернення уваги керівництва м. Суми до вирішення цієї проблеми головою комісії профкому СумДУ Базиль Оленою Олександрівною 17 березня 2016 р. розміщено петицію "Про покращення надання послуг перевезення та збільшення кількості одиниць громадського транспорту, які обслуговують район Баси".

Крім цього 4 квітня 2016 р. профком СумДУ направив листа міському голові м. Суми, в якому крім транспортної проблеми р-ну Баси звернув увагу пана Лисенка О.М. на вирішення іншої транспортної проблеми - подовження маршруту №15 (СНАУ-коледж СНАУ). Відповідну петицію розміщено на інтернет-ресурсі 7 квітня 2016 р. заступником голови профкому СумДУ Оладою Миколою Михайловичем. Наразі вона потребує підтримки!

Які результати?
13 квітня 2016 р. виконавчий комітет Сумської міської ради прийняв рішення стосовно введення двох нових маршрутів № 62 «Баранівка-Аеропорт» та № 63 «Баси-Ганнівка» та збільшення на одну одиницю кількість автобусів на маршруті № 57А «Баранівка-Центр».
Таким чином вимоги вищезгаданої петиції Базиль О.О. було частково враховано.

Просимо оперативної підтримки петиції Олади М.М. "Маршрутне таксі №15 має обслуговувати всю Веретенівку, а не лише коледж СНАУ". Станом на 13 квітня бракує 217 підписів!

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут