Засідання президії профспілкового комітету 8 січня 2024 року

8 січня 2024 року відбулося онлайн-засідання президії профспілкового комітету. Обговорювалися основні питання діяльності профспілкової організації та діяльності університету.

Змінилася адреса Сумського державного університету. Тепер це м. Суми, Харківська, 116.

Звертаємо увагу, що в особистий кабінет надходять документи, накази, інша корисна та необхідна інформація.

Діє прокат лиж на водно-веслувальній базі. Для члена профспілки СумДУ одна година безкоштовно. Не пізніше середи кожного тижня необхідно подати службові записки від підрозділів із списками бажаючих покататися на лижах. Службова записка подається на проректора з науково-педагогічної роботи Бріжатого О.В., але обов’язково з візою профкому.