Розширене засідання профкому 25 жовтня 2023 року

25 жовтня 2023 року відбулося розширене засідання профкому, присвячене 75-річчю Сумського державного університету.

Напередодні ректор СумДУ Василь Карпуша отримав відзнаку Галузевої профспілки - Знак «За соціальне партнерство», а Почесний ректор Анатолій Васильєв був нагороджений Грамотою ЦК профспілки освітян.
Одним з питань розширеного засідання профкому також було нагородження членів профактиву університету грамотами та святковими подарунками.
Грамотами ЦК галузевої профспілки нагороджені заступники голови профкому Базиль Олена Олександрівна та Салтикова Ганна Василівна. Заступник голови профкому Олада Микола Михайлович отримав грамоту ФПУ.
Грамотами облпрофради нагороджені Сміян Олександр Іванович (голова профбюро НН МІ), Лободюк Олена Сергіївна (голова профбюро факультету ЕлІТ), Полоз Людмила Петрівна (голова профбюро підрозділу АГЧ), Медведєва Ніна Федорівна (голова профбюро підрозділу АГУП).
Ковальова Тетяна Вікторівна (голова профспілки факультету ІФСК), Капленко Ірина Миколаївна (голова профбюро підрозділу АУП), Смирнов Василь Анатолійович (голова профбюро факультету ТеСЕТ), Колеснікова Марія Вікторівна (голова профбюро ННІ права) отримали грамоти обласної ради освіти.
Також ряд профактивістів нагороджені грамотами профспілкової організації СумДУ.
Учасники обмінялися думками щодо місця та місії профспілки в діяльності університету в складних умовах сьогодення, вплив організації на розбудову вищої освіти України.

Переглянути фото та відео із заходу можна тут.