1. Склад спортивно-масової комісії

П.І.П.-б.

Посада

Телефон

Козачок Ольга Іванівна голова комісії, директор спортивно-оздоровчого комплексу

33-40-93

Бойко Олена Вячеславівна заступник голови комісії

Волошко Олександр Павлович заст. голови комісіїдиректор спортивного клубу

33-30-79

Король Сергій Миколайович член комісії, старший викладач каф. ППСТ

68-77-32, 732

Ковальов Богдан Леонідович член комісії

Крамар Олексій Петрович член комісії

Салтикова Ганна Василівна член комісії, заступник голови профкому, ст. викл. каф. фінансів і підприємництва

33-53-95, 629

Лободюк Олена Сергіївна член комісії, кафедра електроніки, загальної та прикладної фiзики

 

68-77-51, 751

2. Заступники голів профбюро зі спортивно-масової роботи

П.І.П./б.

Профбюро

E-mail

 

1 Рагуліна Ольга Олексіївна

АУП-АХЧ

[email protected]

 

2 Нікітіна Людмила

Михайлівна

 

ЕлІТ

[email protected]

 

3 Смирнов Василь Анатолійович

ТеСЕТ

[email protected]

 

4 Салтикова Ганна Василівна

ННІ ФЕМ ім. О. Балацького

[email protected]

 

5 Ільченко Олександр Васильович

ННІ права

[email protected]

 

6 Король Сергій Миколайович

ІФСК

[email protected]

 

7 Горбась Вікторія Анатоліївна

МІ

[email protected]

 

8 Рекуненко Ігор Іванович

ННІ бізнес-технологій “УАБС”

[email protected]


3. Положення про спартакіаду “Здоров’я” серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ 2019/2020 н.р. Переглянути.

3.1 Додаток А (заявка на участь у змаганні)

3.2 Додаток Б (до проведення змагання з плавання).

3.3 Додаток В (до проведення змагання з лижних перегонів).

3.4 План заходів спортивно-масової комісії профкому СумДУ на 2018/2019 н.р.

4. Перелік видів змагань, які проходять в рамках проведення спартакіади “Здоров’я”.

4.1 Плавання (2014-2015) (2015-2016) (2016-2017) (не проводились) (2018-2019)

4.2 Шахи (2014-2015) (2015-2016) (2016-2017) (2017-2018) (2018-2019) (2019-2020)

4.3 Шашки (2014-2015) (2015-2016) (2016-2017) (2017-2018) (2018-2019) (2019-2020)

4.4. Бадмінтон (2014-2015) (2015-2016) (2016-2017) (2017-2018) (2018-2019)

4.5 Настільний теніс (2014-2015) (2015-2016) (2016-2017) (2017-2018) (2018-2019)

4.6 Лижні перегони (2014-2015) (2015-2016) (2016-2017) (2017-2018) (2018-2019)

4.7 Баскетбол (2014-2015) (2015-2016) (не проводились)

4.8 Волейбол (2014-2015) (2015-2016) (2016-2017) (2017-2018) (2018-2019)

4.9 Футзал (2014-2015) (2015-2016) (не проводились)

https://drive.google.com/file/d/1Z0O0UJCbGQ95hhMcIFz-tEkMYpF1AqLb/view?usp=sharing