Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

1 раз на день - 1.5%
декілька разів на день - 0.1%
2-3 рази на тиждень - 0.1%
1 раз на 2 тижні - 0%
раз у місяць - 98.3%

Усього голосів: 3823
The voting for this poll has ended on: 25 жовт. 2019 - 00:00

Профбюро адміністративно-господарської частини прозвітувало першою серед підрозділів!

18 жовтня 2019 року відбулася звітно-виборна профспілкова конференція адміністративно-господарської частини (АГЧ) СумДУ.
Зі звітною доповіддю виступила голова профбюро підрозділу АГЧ Ковтуненко Надія Петрівна, яка відмітила наполегливу роботу профспілкового активу цілого ряду служб підрозділу, що була спрямована на вирішення організаційних, соціальних і культурних потреб членів профспілки.


Наголошувалося, що в 2019 році до колективного договору СумДУ було внесено зміни та доповнення і тепер кожен працівник, що не належить до складу педагогічних та науково-педагогічних працівників (так звані інші категорії - а саме до них відносяться працівники служби АГЧ) отримує додатково по 1000 грн. на рік на оздоровлення. Робились акценти і на інших аспектах соціального спрямування в університеті. Зокрема: отримання матеріальної допомоги та путівок до санаторіїв і баз відпочинку, організація культпоходів до театрів та філармонії, виїзди на екскурсії, по гриби, тощо. Профбюро брало активноу участь в організації та проведенні всіх культурних і спортивно-масових заходів університету.
Конференція проходила за участі проректора з АГР Положія Анатолія Михайловича, голови профспілкового комітету СумДУ Боровик Валентини Олександрівни та заступника голови профкому Олади Миколи Михайловича, який опікується з боку профспілки роботою служб АГЧ. Як у доповіді голови профбюро, так і у виступах профспілчан підрозділу відмічалось, що всі профгрупи підрозділу АГЧ молоді душею, досить активні. Це відбувається завдяки наполегливій роботі як профбюро підрозділу в цілому, так і його голови Ковтуненко Надії Петрівни зокрема.
Стосовно критичних зауважень - у виступах відмічалось, що не всі члени профспілки займають активну позицію, тому варто зосередити увагу на цьому питанні, проявляти більше ініціативи знизу. Проведено детальний аналіз пропозицій, що вносились на профспілкових зборах окремих профгруп АГЧ. Всі вони передані проректору по АГР Положію А.М. та взяті на контроль членами профбюро підрозділу.
Підсумовуючи роботу профбюро АГЧ та його голови зійшлися до того, що вона велася на високому рівні та визнана делегатами конференції «задовільною»! То ж без зайвих вагань головою профбюро на новий термін обрали Ковтуненко Надію Петрівну та оновлений склад профбюро підрозділу.
Вітаємо підрозділ АГЧ з успішно проведеною звітно-виборною компанією, зичимо наснаги, натхнення, принциповості в подальшій профспілковій роботі!
Профком СумДУ

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Календар новин

Cічень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут