Профспілчани факультету ТЕСЕТ відвідали виставку тюльпанів на Співочому полі

12 травня 2018 року працівники факультету ТеСЕТ та відділів СумДУ відвідали м. Київ. Метою поїздки було відвідування виставки тюльпанів, що була організована на Співочому полі. Але трапилося непередбачуване: аномальна спека скоротила виставку до одного тижня. Та не все так сумно, як може здатися на перший погляд. Київ це не тільки столиця України, а й велике сучасне місто з давньою історією, тому всім знайшлося чим зайнятися.

Доречі, трохи тюльпанів ми таки застали. Також Співоче поле славиться постійним проведенням конкурсів, концертів та виставок. 12 травня ми побачили виступи дитячих творчих колективів м. Києва, виставку металевих скульптур. Хлопці, великі і маленькі, а також дівчата, відвідали меморіальний комплекс присвячений Другій світовій війні. Бажаючі насолодитись красою рослин підкорювали пагорби Національного ботанічного саду ім. М.Гришка, а хтось заблукав в хащах пам’ятника паркового мистецтва «Аскольдова могила».
Не була забута й Києво-Печерська Лавра. Найбільш креативні дісталися аж до арт-заводу «Платформа». Мами з маленькими дослідниками відвідали «Місто професій».
Були серед нас і екстремали: дівчата стрибали з пішохідного мосту.
Але згодом всі наші дороги привели до центру міста, скупчення цікавих та загадкових місць, пам’ятників та муралів, прикрашених вулиць, виставок, старовинної архітектури, цікавих подій: Андріївський узвіз, замок Річарда, Пейзажна алея, Замкова гора, ретро велопробіг, Володимирська вулиця, університет ім. Шевченка.
Можна ще довго перераховувати цікаві місця та події, що відбулися за 7 годин нашого перебування в Києві, та краще ще раз відвідати це місто, в якому кожний знайде для себе щось цікаве та привабливе. Ще раз щиро дякуємо нашій профспілці в особі Смирнова В.А., Боровик В.О., Угнічевої А.О. Дуже давно працівники факультету ТеСЕТ не збирались в такій кількості і з таким радісним підйомом. Дякуємо!
Переглянути фотозвіт із заходу.