Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

1 раз на день - 1.5%
декілька разів на день - 0.1%
2-3 рази на тиждень - 0.1%
1 раз на 2 тижні - 0%
раз у місяць - 98.3%

Усього голосів: 3823
The voting for this poll has ended on: 25 жовт. 2019 - 00:00

Відбулася звітно-виборна профспілкова конференція факультету ТЕСЕТ

19 листопада 2014 р. відбулася звітно-виборна профспілкова конференція працівників факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ).

Зі звітною доповіддю виступив голова профбюро факультету Смирнов Василь Анатолійович. Доповідач детально та наглядно, з використанням слайдів (презентації), звітував про проведену роботу в рамках профспілкової діяльності, акцентував увагу на правовому захисті співробітників, відзначив високі здобутки в спортивно-масовій роботі та блискучі досягнення в культурно-мистецьких заходах. Девіз доповіді і всього звітного періоду – «Вміємо завзято працювати й гарно відпочивати!»

 

Окремі слова подяки доповідач висловив всім членам профбюро за активну громадську позицію та самовіддану працю на користь факультету та університету в цілому.

Після доповіді з конструктивною критикою, оцінкою роботи та побажаннями на майбутнє виступили заступник голови профкому Олада Микола Михайлович, декан факультету Гусак Олександр Григорович і голова профкому Боровик Валентина Олександрівна. У зв’язку з прийняттям нових законодавчих документів виникло багато питань, на які було дано компетентні пояснення.

Делегати конференції позитивно оцінили і визнали роботу профбюро та голови профбюро факультету ТеСЕТ Смирнова В.А. за звітний період «задовільною». До нового складу профбюро факультету ТеСЕТ ввійшли профгрупорги кафедр Ліцман Ю.В., Фалько В.В., Ратушний О.В., Ткач Т.А., Олада Є.М., Говорун Т.П., Настенко О.В., Жигілій Д.О., Бережний О.С., Кутас Л.А. і додатково від кафедри ТТФ Шарапов С.О. Головою профбюро факультету ТеСЕТ на новий термін одноголосно переобрано Смирнова В.А. Присутні затвердили список делегатів на профспілкову звітно-виборну конференцію університету та запропонували до складу профкому університету наступні кандидатури: Оладу М.М., Смирнова В.А., Івченка О.В., Шарапова С.О. Від профспілкової організації факультету ТеСЕТ на посаду голови профкому СумДУ було запропоновано кандидатуру Боровик Валентини Олександрівни.

Побажаємо успіхів, нових досягнень, енергії та наснаги новообраному складу та голові профбюро факультету ТеСЕТ !

 Крім цього пройшли профспілкові звітно-виборчі конференції в Шосткинському інституті та Шосткинському хіміко-технологічному коледжі!

Профком СумДУ

 

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Календар новин

Cічень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут