Звітно-виборча конференція підрозділів ФЕМ та ЦЗДВфН

27 жовтня 2014 р. відбулася звітно-виборча конференція профспілки підрозділів ФЕМ та ЦЗДВфН. На конференцію було обрано 1/5 частину від кількісного складу кожної з профгруп. На порядок денний виносилися наступні питання:

1. Звіт про роботу голови профбюро ФЕМ та ЦЗДВфН за період з 1 листопада 2011 р. по 27 жовтня 2014 р.
Голова профбюро Ковальов Богдан Леонідович (к.е.н., старший викладач кафедри економіки та бізнес-адміністрування) звітував перед конференцією про результати профспілкової роботи у 2011-2014 рр. Під час обговорення виступили декан ФЕМ д.е.н., професор Прокопенко Ольга Володимирівна та голова профспілкової організації СумДУ к.т.н., доц. Боровик Валентина Олександрівна, які позитивно оцінили роботу голови профбюро і запропонували оцінити "задовільно".
2. Вибори нового складу профбюро та голови профбюро.
Також оновився склад профбюро ФЕМ та ЦЗДВфН. Головою профбюро було переобрано Ковальова Богдана Леонідовича, його першим заступником стала профгрупорг та аспірант кафедри маркетингу та УІД Шевлюга Олена Геннадіївна, заступником зі спортивно-масової роботи аспірант кафедри економіки та бізнес-адміністрування Моргуненко Родіон Михайлович, заступником з культурно-масової роботи к.е.н., асистент кафедри фінансів і кредиту Шкодкіна Юлія Михайлівна.
3. Вибори делегатів на профспілкову звітно-виборну конференцію університету.
Звітно-виборна конференція ФЕМ та ЦЗДВфН обрала 1/7 частину від кількісного складу кожної з профгруп, як делегатів на звітно-виборну конференцію профспілки СумДУ, які відбудеться 11 грудня о 15.00 в актовій залі університету.
4. Пропозиції кандидатур до складу профкому університету (3-4 чол.) та кандидатури на голову профкому.
До складу профкому університету було зпропоновано к.е.н., проф., професора кафедри економіки та бізнес-адміністрування Карпіщенко Олексія Івановича та фахівця ЦЗДВфН Грамму Ольгу Миколаївну, а також голову профбюро Ковальова Б.Л.
5. Різне.
Крім основних питань, що розглядались на порядку денному, виступив асистент кафедри управління Смоленніков Денис Олегович, який запропонував профкому розглянути можливість організації комплексних обідів для членів профспілки СумДУ.
Бажаємо профактиву та всій профспілці підрозділів ФЕМ та ЦЗДВфН плідної праці у наступних роках!