Підведення підсумків спартакіади "Здоров'я" 2017-2018 н.р.

Завершилася спартакіада «Здоров’я» серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ сезону 2017-2018. Заключним етапом традиційно буде спортивно-розважальний конкурс «Козацькі розваги», які цього року пройдуть на водно-веслувальній базі СумДУ у червні.
У змаганнях з шести видів спорту, що проходили  протягом усього навчального року, взяли участь понад 200 спортсменів з усіх інститутів, факультетів, адміністративно-управлінської служби та адміністративно-господарської частини.

У загальному командному заліку (сумарно з усіх видів змагань) перше місце посів Факультет електроніки та інформаційних технологій. Найвищі нагороди факультету - дві золоті (шахи, теніс) та дві срібні медалі (шашки бадмінтон). Факультет отримав найвищий бал (35) в загальному заліку серед команд-учасниць.

Збірна Адміністративно-управлінської служби та адміністративно-господарської частини та Навчально-науковий Інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького поділили між собою друге командне місце, набравши по 29 балів. Призові місця ННІ ФЕМ має у 2-х  з шести видах змагань - 1 срібло (волейбол) та 1 бронза (шахи). У здобутках АУП-АГЧ три призові місця: два золота (шашки, волейбол) та одне срібло (лижні перегони).

Володарем третього загальнокомандного місця у Спартакіаді із результатом 27 балів став Медичний інститут, лише двома балами, поступившись попереднім командам. Призові місця МІ посів у трьох з шести видах змагань, отримавши 1 золото (лижні перегони), одне срібло (теніс) та 1 бронзу (бадмінтон).

Збірна Факультету іноземних філологій та соціальних комунікацій здобула 25 балів та посіла четверте місце. У доробку ІФСК три медалі (по одному золоту, сріблу та бронзі).

Команда Навчально-наукового інституту права набрала 23 бали і посіла п'яте місце в загальному заліку.

Команди Факультету технічних систем та енергоефективних технологій та Навчально-наукового інституту бізнес-технологій "УАБС" посіли шосте та сьоме місця, набравши по 21 і 20 балів відповідно. Серед нагород - у команди ТЕСЕТ 1 бронза, а у Інститута бізнес-технологій 2 бронзові медалі.

Більш детально з результатами Спартакіади у кожному виді змагань можна ознайомитися у підсумковій таблиці за посиланням.