раз у місяць - 98.3%

Усього голосів: 3823
The voting for this poll has ended on: 25 жовт. 2019 - 00:00

Підведення підсумків спартакіади "Здоров'я" 2016-2017 н.р.

Завершилася спартакіада «Здоров’я» серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ сезону 2016-2017. Заключним етапом традиційно буде спортивно-розважальний конкурс «Веселі старти», які цього року пройдуть на СОЗ "Універ" СумДУ 9 червня. Збори команд з  14:30 до 14:59. Початок о 15:00.
У змаганнях з семи видів спорту, що проходили  протягом усього навчального року, взяли участь понад 250 спортсменів з усіх інститутів, факультетів, адміністративно-управлінської служби та адміністративно-господарської частини.

У загальному командному заліку (сумарно з усіх видів змагань) перше місце посів Факультет електроніки та інформаційних технологій. Найвищі нагороди факультету - п'ять золотих медалей (шахи, шашки, теніс, бадмінтон, плавання). Факультет отримав найвищий бал (45) в загальному заліку серед команд-учасниць.

Збірна Адміністративно-управлінської служби та адміністративно-господарської частини та Навчально-науковий Інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького поділили між собою друге командне місце, набравши по 38 балів. Призові місця ННІ ФЕМ має у 4-х  з семи видах змагань - чотири бронзи (шашки, теніс, бадмінтон, волейбол). У здобутках АУП-АГЧ три призові місця: два срібла (шашки, лижні перегони) та одна бронза (плавання).

Володарем третього загальнокомандного місця у Спартакіаді із результатом 37 балів став Медичний інститут, лише одним балом, поступившись попереднім командам. Призові місця МІ посів у трьох з семи видах змагань, отримавши два золота (плвання, лижні перегони) та одне срібло (волейбол).

Збірна Навчально-наукового інституту бізнес-технологій "УАБС" здобула 30 балів та посіла четверте місце. У доробку ННІБТ "УАБС" три медалі (одному золоту, сріблу та бронзі).

Команда Факультету іноземних філологій та соціальних комунікацій набрала 27 балів і посіла п'яте місце в загальному заліку. В арсеналі ІФСК дві медалі (одне срібло та одна бронза).

Команди Факультету технічних систем та енергоефективних технологій  таНавчально-наукового інституту права посіли шосте та сьоме місця, набравши 23 і 22 бали відповідно. Серед нагород - по одній срібній медалі.

Більш детально з результатами Спартакіади у кожному виді змагань можна ознайомитися у підсумковій таблиці за посиланням.