Перемога профспілчан СумДУ в обласній відкритій зимовій Спартакіаді

15 лютого в урочищі Токарі відбулися змагання з лижних перегонів в рамках проведення обласної відкритої зимової Спартакіади Громадської організації «СОО ВФСТ «Україна» серед команд галузевих обкомів профспілок, обласної спілки ветеранів та всіх бажаючих.

Учасники змагалися у трьох видах змагань: лижні перегони, лижна естафета та "біатлон". Від Сумського державного університету у змаганнях взяли участь викладачі Медичного інституту: Бурла Артем Олександрович, Король Світлана Анатоліївна, Сірик Антоніна Євгенівна і Юнак Антон Павлович.

Профспілчани СумДУ увійшли до команди сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, яка посіла перше загальнокомандне місце у змаганнях!
Вітаємо наших переможців і бажаємо подальних спортивних успіхів!

Наводимо результати змагань:
Лижні перегони серед жінок
1 місце - Ярова Дар'я
2 місце - Король Світлана
3 місце - Литовченко Тетяна
Лижні перегони серед чоловіків
1 місце - Буров Богдан
2 місце - Юнак Антон
3 місце - Бурла Артем

Комбінована лижна естафета

Комбінована естафета "Біатлон"

Загальнокомандні результати
1 місце - СООПП освіти і науки

Переглянути фотозвіт із заходу.