Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

1 раз на день - 18.2%
декілька разів на день - 50%
2-3 рази на тиждень - 18.2%
1 раз на 2 тижні - 0%
раз у місяць - 13.6%

Усього голосів: 22
The voting for this poll has ended on: 31 бер. 2014 - 00:00

Співробітники Медичного інституту відвідали екопарк Фельдмана

17 вересня 2017 року група співробітників Медичного інституту СумДУ відвідала екопарк Фельдмана (м. Харків).
Екопарк «Фельдмана» вражає відвідувачів з першого кроку і з першого погляду. Відразу при вході в парк працюють аніматори з дітками, влаштовуючи їм різні конкурси, ігри. Сам парк знаходиться у лісовій зоні і займає величезну територію. Клітки і вольєри з тваринами та птахами розташовані в зручних місцях, мають вільний підхід. Не має великого скупчення людей. Біля кожного виду тварин є інформаційні таблички: звідки вони, яка їх назва та їхня коротка характеристика.


Вражає чистота парку, тварини мають дбайливий вигляд. На території парку є зони для відпочинку, які розташовані біля квітучих клумб і штучних водойм з екзотичними рибками. Є столи і стільці для тих, хто бажає відпочити. Немає жодної людини, яка б не робила собі фотографії на згадку.
Всі співробітники отримали від поїздки в екопарк величезне задоволення, оскільки мали можливість побачити рідкісних тварин і птахів наживо. Всім своїм знайомим і співробітникам рекомендуємо відвідати екопарк «Фельдмана», який залишає у кожного тільки приємні враження.
Поїздка стала можливою за підтримки профкому СумДУ.

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут