Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

1 раз на день - 18.2%
декілька разів на день - 50%
2-3 рази на тиждень - 18.2%
1 раз на 2 тижні - 0%
раз у місяць - 13.6%

Усього голосів: 22
The voting for this poll has ended on: 31 бер. 2014 - 00:00

Поїздка до Качанівки профспілчан факультету ЕлІТ

24 вересня 2017 року значна кількість викладачів та співробітників факультету електроніки та інформаційних технологій, видавництва СумДУ, редакційно-видавничого відділу СумДУ разом із членами своїх сімей за сприянням профспілкової організації СумДУ відвідали Національній історико-культурній заповідник «Качанівка».
На березі річки Смош в Ічнянському районі Чернігівщини розташований Національній історико-культурній заповідник «Качанівка» – один із найвідоміших свого часу культурно-мистецьких осередків та яскравий взірець садибної архітектури.


Заповідник існує на базі дворянської садиби кінця ХVІІІ – поч. ХХ ст. Унікальність Качанівки полягає в тому, що на території України вона є чи не єдиною комплексно збереженою пам’яткою своєї епохи.
Цінність ансамблю не тільки в його надзвичайній красі, а й у тому значенні, яке мала садиба для розвитку української та інш. культур.
Варто побачити: архітектурний комплекс на чолі якого палац, парк з захоплюючими краєвидами, з найбільшим в паркобудівній практиці України водним плесом; меморіальні місця, пов’язані з перебуванням в садибі відомих особистостей (галявина Шевченка, дуб Гоголя, альтанка Глінки, в якій в 1838 році М.Глінка пише уривки до опери «Руслан і Людмила», могила-курган Григорія Честахівського – товариша і соратника Т.Г.Шевченка), «романтичні» руїни, автентичні меблі господарів Качанівки др. пол ХІХ ст.
Дякуємо профспілковій організації СумДУ за надану можливість.

Переглянути фотозвіт з поїздки.

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут