Профспілковий актив СумДУ взяв участь у гендерному спортивному орієнтуванні

Вже традиційним стало проведення Гендерним ресурсним центром СумДУ гендерного спортивного орієнтування. Подібні змагання регулярно проходять у СумДУ як для студентства, так і для працівників університету.

Цього разу на базі «Універ» профспілковий актив колективу університету, об’єднавшись у три команди, вирішував завдання на гендерну тематику, а також  демонстрував свою ерудицію в орієнтації на місцевості. Зокрема, потрібно було пригадати якомога більше слів-фемінітивів, зануритись в історію руху жінок за рівні права, знайти вихід з ситуації порушення прав дитини, віднайти ознаки гендерної дискримінації та впізнати чимало типових «чоловічих» та «жіночих» предметів. А ще були кросворди, шаради та ребуси, які можна було швидко розгадати тільки працюючи у команді. Все це зайвий раз продемонструвало потребу  об’єднання зусиль обох статей.
Більш детально читайте на сайті Гендерно-ресурсного центру СумДУ.

Листопад 2018