раз у місяць - 98.3%

Усього голосів: 3823
The voting for this poll has ended on: 25 жовт. 2019 - 00:00

Підведення підсумків спартакіади "Здоров'я" 2014-2015 н.р.

Завершилася спартакіада «Здоров’я» серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ сезону 2014-2015. Заключним етапом традиційно став спортивно-розважальний конкурс «Веселі старти», які цього року пройшли на базі СОЗ «Універ».
У змаганнях з дев’яти видів спорту, що проходили  протягом усього навчального року, взяли участь понад 300 спортсменів з усіх факультетів, Медичного інституту, адміністративно-управлінської служби та адміністративно-господарської частини.

Призові місця в конкурсі «Веселі старти» розподілились наступним чином: І місце – ТеСЕТ, ІІ місце – ЕлІТ, ІІІ місце-АУП-АГЧ.

У загальному командному заліку серед усіх видів змагань перше місця здобув факультет електроніки та інформаційних технологій. Найвищі нагороди факультету: чотири золота (шашки, настільний теніс, плавання  та лижна гонка) та два срібла (шахи, бадмінтон). Серед ігрових видів спорту факультет був не такий успішний, в порівнянні з минулим роком, але це не завадило отримати найвищий бал (50) в загальному заліку серед команд-учасниць.

Факультет економіки та менеджменту у підсумку набрав 47 балів та посів другекомандне місце. Призові місця ФЕМ має у восьми з дев’яти видів змагань: одне золото (волейбол), одне срібло (шашки) та шість бронз (шахи, настільний теніс, лижна гонка, бадмінтон, футзал, баскетбол). Кращим факультет був у змаганнях з волейболу.

Володарем третьогозагальнокомандного місця у Спартакіаді із результатом 42 бали став Факультет технічних систем та енергоефективнихтехнологій, піднявшись на одну позицію, в порівнянні з минулим роком. Призові місця ТЕСЕТ посів у п’яти з дев’яти видів змагань: два золота (шахи, футзал), два срібла (баскетбол, волейбол) та одна бронза (шашки). Кращим факультет був у змаганнях з шахів та футзалу.

Збірна Адміністративно-управлінської служби та адміністративно-господарської частини здобула 30 балів та посіла четверте місце, що також на одну позицію краще, ніж в попередньому році. У доробку АУП-АГЧ дві медалі, серед них золото з баскетболу.

Команда Факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посіла п’яте місце (29 балів) в загальному заліку. Цього року факультет був кращий у змаганнях з бадмінтону.

Команди Юридичного факультету і Медичного інституту зайняли відповідно шосте (28 балів) та сьоме місця (26 балів) відповідно в загальному заліку Спартакіади. Юристи завоювали срібло з настільного тенісу та футзалу, а медики – бронзу з волейболу.

Цього року також були відзначені грамотами та преміями кращі учасники з лижної гонки та плавання в індивідуальному заліку. Результати приведені в таблиці.