Відзвітувала профспілка Конотопського інституту СумДУ

Вчора відбулася звітно-виборна профспілкова конференція профкому Конотопського інституту СумДУ.

Звітна доповідь голови профкому КІ Осадчого Сергія Васильовича була досить цікавою, ґрунтовною. Доповідач детально проаналізував роботу за звітний період не тільки профактиву інституту, а й діяльність профспілок всіх рівнів, зробивши акцент на особливій ролі профспілок у сучасних умовах.

Жваво проходило обговорення доповіді, звучали не тільки слова подяки на адресу профактиву, а й ставилися нові задачі, які необхідно буде вирішувати профспілкам, адже переживаємо всі ми складні часи.

Головою профкому одноголосно переобрали на новий термін Осадчого С.В. А от вибори нового складу профкому проходили уже у звичній для теперішньої звітно-виборної компанії жвавій обстановці.

Залишається лише побажати новообраному складу профкому не втрачати бадьорість, яку вони продемонстрували на старті, а й пройти новий п’ятирічний термін з таким же натхненням та наснагою! Успіхів вам, шановні колеги!

Профком СумДУ