Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

1 раз на день - 1.5%
декілька разів на день - 0.1%
2-3 рази на тиждень - 0.1%
1 раз на 2 тижні - 0%
раз у місяць - 98.3%

Усього голосів: 3823
The voting for this poll has ended on: 25 жовт. 2019 - 00:00

Активно відсвяткували професійне свято

«Кожний учитель повинен бути природознавцем.»

А.  Дістєрвег

У жовтні освітяни України святкують своє професійне свято. Святкування різноманітних дат людина проводить в залежності від натхнення, гарного настрою і можливостей. Поєднання всього цього з дружнім колективом і створює ту неповторну атмосферу, яка пам’ятається роками.

Саме з такими надбаннями напередодні святкування свого професійного свята колектив Конотопського інституту СумДУ здійснив туристичну подорож до загальновідомого мальовничого дендропарку «Софіївка», що знаходиться в м. Умань на Черкащині.

 

За час подорожі було все: і ранковий сон під гул мотору, і омивання джерельною холодною водою, і сніданок з варениками, і загадкова вечеря в мальовничому місті, і пісні, щоб скоротити шлях, і невеличка втома, і сум завершення свята в рідному місті.

Та все ж найбільше пам’ятається екскурсія тими просякнутими любов’ю місцями, з неповторними архітектурними творіннями, з різноманітною, навмисне підібраною флорою що так бентежать людські серця через століття після свого створення. Відвідавши їх, розумієш, скільки в нашій країні прекрасного, доброго, величного і незабутнього.

Бажаємо Всім – любіть Україну, знайомтеся з нею, знайте її  і буде мир, і буде любов, і буде щастя.

Колектив КІ СумДУ щиро дякує профспілковому комітету СумДУ за підтримку і надання можливості здійснити цю цікаву подорож.

Осадчий С.В., голова профкому

Конотопського інституту СумДУ

 
 
Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут