раз у місяць - 98.3%

Усього голосів: 3823
The voting for this poll has ended on: 25 жовт. 2019 - 00:00

Підведення підсумків спартакіади "Здоров'я" 2013-2014 рр.

Завершилася спартакіада «Здоров’я» серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ сезону 2013-2014. Заключним етапом традиційно став спортивно-розважальний конкурс «Веселі старти».
У змаганнях з восьми видів спорту, що проходили  протягом усього навчального року, взяли участь понад 300 спортсменів з усіх факультетів, Медичного інституту, адміністративно-управлінської служби та адміністративно-господарської частини.

Призові місця в усіх видах змагань здобув факультет електроніки та інформаційних технологій. Настільний теніс, бадмінтон, плавання – І місце; шашки, шахи, футзал – ІІ місце; баскетбол, волейбол – ІІІ місце. Із доробком у 49 балів ЕлІТ здобув перемогу у загальному заліку серед команд-учасниць.

Факультет економіки та менеджменту у підсумку набрав 42 бали та посів друге загальнокомандне місце. Призові місця ФЕМ посів у шести з восьми видів змагань: шахи, шашки, волейбол – І місце; баскетбол – ІІ місце; бадмінтон, настільний теніс – ІІІ місце.

Володарем третього загальнокомандного місця у Спартакіаді із результатом 32 бали став юридичний факультет. У доробку «юристів» – два «срібла» (настільний теніс і бадмінтон) та одна «бронза» (плавання).
Факультет технічних систем та енергоефективних технологій посів четверту позицію (31 бал). ТеСЕТ у своїй скарбниці має дві медалі найвищого ґатунку – за перемогу в змаганнях з баскетболу та футзалу.
Збірна адміністративно-управлінської служби та адміністративно-господарської частини здобула 28 балів та посіла п’яте місце. У доробку АУП-АГР чотири медалі: плавання, волейбол – «срібло»; шахи, шашки – «бронза».

Команди факультету іноземної філології та соціальних комунікацій і Медінституту зайняли відповідно шосте (25 балів, «бронза» з футзалу) та сьоме місця (16 балів) в загальному заліку.

Профспілкова організація СумДУ, за ініціативи та за підтримки якої вже протягом багатьох років і проводиться Спартакіада «Здоров’я», нагородила призерів медалями та грамотами, а учасників – пам’ятними сувенірами.
На черзі – кубки командам-переможцям та спортивні подарунки для усіх команд. Крім того, профком СумДУ висловлює подяку головам профбюро факультетів та підрозділів, а також їх заступникам зі спортивно-масової роботи за підтримку в організації змагань.
Профспілкова організація Сумського державного університету вітає учасників і призерів змагань та бажає міцного здоров’я!