Переможці в змаганнях з бадмінтону

26.03.14 р. в рамках «Спартакіади Здоров’я» серед викладачів та співробітників СумДУ пройшли змагання з бадмінтону. Нагадаємо, що в минулому році кожна команда отримала в якості призу набір для гри в бадмінтон і вже в цьогорічну Спартакіаду був включений цей вид спорту.
Отже заявки на участь подали всі факультети університету, медичний інститут та команда підрозділу АУП-АГЧ.
Надзвичайно цікавою була гра за призові місця, а особливо за І-ІІ місце. Адже в командах ЕЛІТ та юридичного грали як професіонали, так і любителі. На останніх хвилинах гри учасники команди ЕЛІТ вирвались вперед та посіли І місце, юридичний факультет виявився другим, а факультет економіки та менеджменту – на третьому місці.

Далі команди розташувались у наступному порядку: ІФСК, ТЕСЕТ, АУП-АГЧ, медичний інститут.
Кожен учасник змагань отримав приз від профкому (блокнот та ручку з символікою профспілки СумДУ), а також команди-переможниці нагороджені грамотами та медалями. Ці бали їм знадобляться при підведенні загальних підсумків «Спартакіади Здоров’я-2014».

Вітаємо всіх учасників та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Профком СумДУ

Липень 2019