Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

1 раз на день - 18.2%
декілька разів на день - 50%
2-3 рази на тиждень - 18.2%
1 раз на 2 тижні - 0%
раз у місяць - 13.6%

Усього голосів: 22
The voting for this poll has ended on: 31 бер. 2014 - 00:00

Відпустка по догляду за дитиною до 3-х років знову включатиметься в лікарняні

Відпустка по догляду за дитиною до 3-х років знову включатиметься в лікарняні    14 грудня 2013 року набув чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» щодо зарахування до страхового стажу періоду відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Детально дивіться на сайті ЦК Профспілки.

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут