1 раз на день - 18.2%
раз у місяць - 13.6%

Усього голосів: 22
The voting for this poll has ended on: 31 бер. 2014 - 00:00

Пройшов семінар-тренінг з гендерного аудиту для профактиву СумДУ

4 лютого в СумДУ відбувся семінар-тренінг з гендерного аудиту для профспілкового активу у рамках ініціативи «Сумський державний університет – заклад, дружній до сім’ї». Захід включав опрацювання двох компонентів ініціативи, а саме – здоров’язберігаючі програми  та реалізація політики рівних можливостей Сумським державним університетом.

Одна з програм, запропонованих учасникам засідання для опрацювання, спрямована на популяризацію здорового способу життя та наразі реалізується СумДУ у партнерстві з НДО «Інтелект Сумщини». Програма складається із заходів під загальною темою «Формування відповідального відношення до репродуктивного здоров’я жінок «Збережи життя», учасниками якого став профспілковий актив. Мета заходу -  формування відповідального ставлення до репродуктивного здоров'я та планування сім’ї, усвідомлення рівних обов’язків чоловіків і жінок у питаннях планування сім’ї. Всіх учасників запрошено до співпраці та проведення подальших заходів у цій темі.

Іншим компонентом ініціативи, до якого долучилось представництво профспілкового активу, стало проведення в умовах СумДУ процедури гендерного аудиту. Учасники спробували себе у інтерактивних вправах, які дозволили опрацювати питання гендерного маркування, а також зробити експрес-аналіз дотримання принципів гендерної рівності безпосередньо у своїх структурних підрозділах. В подальшому передбачено проведення розширеної процедури гендерного аудиту, який дозволить не лише оцінити власні робочі місця з позицій їх гендерної чутливості, а й спрямувати зусилля на покращення умов всього простору СумДУ – навчального, наукового, робочого тощо.

TwitterFacebookVk

Грудень 2016