1 раз на день - 18.2%

Усього голосів: 22
The voting for this poll has ended on: 31 бер. 2014 - 00:00

Подяка ТЕСЕТівцям

02 квітня Вчена рада факультету ТЕСЕТ Сумського державного університету в урочистій обстановці подякувала своїм колегам-пенсіонерам, які вирішили з 01.04.15 р. піти на заслужений відпочинок у зв'язку зі змінами пенсійного законодавства.

Добрі слова подяки шановним колегам виголосив декан факультету Олександр Гусак.

Від ректорату та профспілки голова профкому Валентина Боровик  вручила кожному лист-подяку за підписом ректора університету та голови профкому, а також разом з головою профбюро факультету Василем Смирновим всім їм було вручено квіти та винагороду від профспілки за сумлінну працю в СумДУ, адже кожен з колег був початківцем у створенні закладу, пройшовши його розвиток від філіалу до інституту та, аж до сьогоднішніго статусу найбільш рейтингового ВНЗ регіону.

Щиро дякуємо Вам, шановні, та бажаємо світлої долі, сімейного благополуччя! Не втрачайте зв'язок з університетом, адже Ви й надалі залишаєтесь членами профспілкової організації університету, членами дружньої родини СумДУ.

Профком СумДУ

Ювілей завідувача кафедри загальної хірургії, радіаційної медицини та фтизіатрії

вітає
доктора медичних наук, професора
завідувача кафедри загальної хірургії, радіаційної медицини та фтизіатрії

Дужого Ігоря Дмитровича

з Ювілеєм!

Бажаємо Вам, шановний, міцного здоров’я, життєвих успіхів та миру в душі!

Хай Ваше життя буде щедре на подарунки, ніколи не підводить здоров'я і в усьому чекає успіх!

Вітаємо з ювілеєм!

щиро вітає

доктора фізико-математичних наук, професора кафедри ПМ та ОМ

факультету ЕЛІТ

Сумського державного університету

Малютіна Костянтина Геннадійовича

з ювілейним Днем народження!

В цей світлий день, шановний, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і квітучої долі!

Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений щастя, наснаги і приємних знахідок!

Зичимо Вам сонця і світла, тепла і достатку!

Нехай яскрава зірка Вашого успіху і надалі вказує на правильні життєві орієнтири, а Бог оберігає Вас повсякчас.

Вітаємо Вільяма Залогу!

вітає
завідувача кафедри ТМВІ
Залогу Вільяма Олександровича

з Днем народження!

В цей світлий день, шановний, щиро бажаємо міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, миру в душі!

Нехай Ваш життєвий шлях встеляють квіти добра і радості, а вірними супутниками будуть повсякчас Віра, Надія і Любов.

Від щирого серця зичимо  здійснення найзаповітніших мрій і задумів, незгасної енергії, креативу у всіх започаткованих справах!

TwitterFacebookVk

Грудень 2016