1 раз на день - 18.2%
раз у місяць - 13.6%

Усього голосів: 22
The voting for this poll has ended on: 31 бер. 2014 - 00:00

Екскурсія до м. Харкова з нагоди святкування 15-річчя кафедри журналістики та філології

Осінній феєрверк різнобарвних хризантем, атракціони для дітей, фестиваль спортивного орієнтування, різні творчі майстер-класи, авторетровиставка,  безліч  диких звірів на кількох гектарах у лісі та багато чого іншого. Прогулянка Фельдман Екопаркому у вихідний  день  з  дітьми  та колегами запам`ятається  надовго. Під час екскурсії до Харькова вдалося також побувати у центральному міському парку відпочинку.

Варто відзначити, що подорож стала можливою  за фінансової підтримки профспілкової організації СумДУ. Кращого подарунку від профспілки з  нагоди 15-річчя кафедри журналістики та філології годі й бажати.
Матеріал підготувала Р.Стоян, провідний фахівецькафедри журналістики та філології
Переглянути фотографії з екскурсії.