Поїздки профспілчан ІФЕМ до с. Могриця та м. Гадяч

Вересень – пора початку активної роботи викладачів та науковців в аудиторіях СумДУ, час будувати нові плани, час налаштовуватись на плідний навчальний рік.
11 та 18 вересня 2016 р. співробітники кафедри економічної теорії за сприяння профспілкової організації СумДУ провели виїзні засідання у с. Могриця та м. Гадяч.

Про Могрицю
Це дозволило не лише обговорити в неформальній обстановці поточні та стратегічні плани кафедри, налаштувавшись на активну командну роботу, а і розширити знання про рідний край, відвідавши вапняні кар’єриз обпалювальними печами та ботанічний заказник загальнодержавного значення «Банний Яр», що розташовані поблизу села Могриця Сумського району.
В заказнику, що являє собою старийліс, вкритий крутоярами та балками,збереглись реліктові рослини – лунарія та папороть страусине перо. Поблизу кар’єра викладачі та співробітники кафедри долучились до винайдення палеонтологічних знахідок.

Про Гадяч
Поїздка почалась з англомовної лекції єврейського раввіна Левітанського, з якої колектив дізнався багато релігієзнавчих, історичних та культурних моментів, що є корисним для підготовки студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та особистої освіти викладачів.
В м. Гадяч знаходиться могила засновника одного з хасидських течій ХаБаД (Шнеура-Залмана із Ляд (Алтер-Ребе)), і тому місто притягує численних туристів та паломників із різних країн. Колектив кафедри відвідав святі місця та насолодився прекрасними краєвидами берегів річки Псел.
Кафедра економічної теорії вдячна профспілковій організації СумДУ за надану можливість отримати нові знання та незабутні враження.

Переглянути всі фотографії з поїздки.