Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

Екскурсія членів профспілки ЕлІТ до екопарку Фельдмана

Початок жовтня ознаменувався приємною та цікавою подією для членів профспілки СумДУ.
01 жовтня 2016 року значна кількість викладачів та співробітників факультету електроніки та інформаційних технологій, технічних систем та енергоефективних технологій разом із членами своїх сімей за сприянням профспілкової організації СумДУ відвідала «Фельдман Екопарк» у Харківській області.


Цей день видався теплим, сонячним і багатообіцяючим…
І дійсно, перед очима з’явився сучасний екопарк з яскравим різнокольоровим ландшафтом із розмаїттям зелені та квітів, різними видами тварин та птахів. На великій та доглянутій території знаходяться вольєрі з дикими звірами і свійськими тваринами, за якими була можливість не тільки спостерігати, але й близько поспілкуватися у зоні «контактного зоопарку». Для дітлахів на території парку є велике різноманіття зон активного відпочинку (батути, канатне містечко, можливість проїхатися на віслюках, конях і т.п.).
Крім того, кожен вихідний день у екопарку є тематичний: на головному майданчику проходять різноманітні розважальні заходи. Першого жовтня проводився парад тварин та фестиваль спортивного орієнтування «Фельдман Екопарк». Наші співробітники не тільки прийняли участь у цьому заході, а навіть отримали дипломи переможців (див. фото).
Атмосфера «Фельдман Екопарку» настільки сприяє різноманітному і цікавому відпочинку, що час, проведений у ньому, пролетів непомітно.
Щиро дякуємо профспілковій організації СумДУ за цікавий і чудово організований відпочинок !!!
Переглянути всі фотографії з екскурсії.

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Календар новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут