Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

Новорічне свято ФЕМ, ФПКВ та ЦППО

22.12.2015 відбулося Новорічне свято співробітників ФЕМ, ФПКВ та ЦППО. Цього року Новорічне свято пройшло під девізом «А нам 25…». 25 років – це чудова, ювілейна дата, а головне молода. Це вік, коли вже багато чого досягнуто, але вже є і відповідальність. Крім того, 2016 рік – це рік Мавпочки. Тому організаторами вечора вирішено було провести вечір у Тропічному стилі.Дружню атмосферу та гарний настрій колективу у першій половині вечора забезпечували талановиті ведучі Богдан Ковальов та Юлія Шкодкіна. Кожному із керівників структурних підрозділів та кафедр було запропоновано згадати найбільш яскравий випадок за час самостійного існування університету.
Від організаторів вечора кожному структурному підрозділу були зроблені подарунки – Новорічні ялинки, які в ході вечора доповнювалися символічними прикрасами (монетами по 25 коп). Цікаві конкурси та розваги у другій половині вечора забезпечили Дід Мороз та Снігуронька. В цілому, вечір пройшов у дружній, згуртованій, веселій атмосфері.
Дякуємо організаторам за незабутнє свято.
Отже, хочеться побажати СумДУ впевнено рухатися вірно вибраним шляхом, досягати все більших успіхів. А співробітникам – творчих звершень, натхнення, впевненості та мудрості!

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут