Участь профспілки в заключній конференції проекту зі втілення ґендерночутливої ініціативи «Університет, дружній до сім’ї»

27 листопада в Києві відбулася Всеукраїнська підсумкова конференція за результатами трирічного проекту зі втілення ґендерночутливої ініціативи «Університет, дружній до сім’ї» та поширення цього досвіду в Україні.

До участі у заході було запрошено голову профкому СумДУ Валентину Боровик, оскільки профспілкова організація Сумського державного університету є партнером проекту "Університет дружній до сім'ї", в рамках якого для профактиву було проведено такі заходи, як гендерне спортивне орієнтування та семінар з гендерного-аудиту.

Більш детально про захід на офіційному сайті проекту "Університет дружній до сім'ї".