Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

1 раз на день - 1.5%
декілька разів на день - 0.1%
2-3 рази на тиждень - 0.1%
1 раз на 2 тижні - 0%
раз у місяць - 98.3%

Усього голосів: 3823
The voting for this poll has ended on: 25 жовт. 2019 - 00:00

ХІХ звітно-виборна конференція Сумської обласної організації Профспілки

25 березня 2015 року відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка стала завершальним етапом звітів виборних органів про їх діяльність.

Майже 100 делегатів з усіх куточків області зібралися для того, щоб підбити підсумки діяльності обкому за останні 5 років, обрати керівні органи обласної організації Профспілки на новий термін та намітити першочергові задачі як для обкому, так і для профспілкових організацій освітянської спільноти усіх рівнів: від первинки до райкомів, міськомів.

 

У роботі конференції взяли участь Любов Гарбаренко – заступник голови Профспілки працівників освіти і наук України, Тетяна Євдокимова – голова Федерації профспілкових організацій Сумської області та Олена Попова – директор департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

Конференція проходила на базі Сумського державного університету. З вітальним словом до делегатів конференції звернувся ректор СумДУ Анатолій Васильєв, коротко проінформувавши присутніх про соціальні ініціативи в університеті та побажавши всім успіхів у подальшій роботі.

З ґрунтовною доповіддю виступив голова обкому Михайло Малимоненко, також відзвітувала голова ревізійної комісії Людмила Міллер.

У ході обговорення доповідей делегати та гості конференції відзначили, що виборні профспілкові органи всіх організаційних ланок в умовах кризових явищ у соціально-економічній сфері та змін в суспільно-політичному житті вживали заходів для захисту соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, сприяли роботі навчальних закладів і установ освіти, спрямовували свою діяльність на розв’язання проблем спілчан, підвищення мотивації профспілкового членства, зміцнення структури Профспілки.


Постановою конференції окреслено першочергові завдання щодо здійснення захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, збереження розмірів оплати праці, соціальних гарантій педагогічних, науково-педагогічних працівників, молоді, що навчається, працівників галузі та удосконалення діяльності організаційних ланок.
Роботу обласної організації Профспілки одноголосно визнано задовільною.


Головою Сумської обласної організації Профспілки на альтернативній основі переважною більшістю голосів обрано Сергія Осадчого. То ж побажаємо новообраному голові та новому складу виборних органів успіхів у роботі!

Переглянути фото-звіт з конференції.

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Календар новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут