Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

Підсумки 2014 р. у СумДУ

28 січня відбулася конференція трудового колективу університету. Перш за все делегати та гості заслухали звіт ректора Васильєва А.В., який відмітив, що рік минулий був найбільш успішним за всю історію навчального закладу (зі звітом ректора можна ознайомитися на сайті університету).
Цікавими були виступи в обговоренні доповіді ректора. Виступаючі озвучили ряд цікавих ініціатив, направлених на подальший розвиток СумДУ.


Також на конференції голова представницького органу профспілкових організацій Боровик В.А. проінформувала про виконання Колективного договору у 2014 р., звернувши увагу на те, що в базовому закладі він виконувався на 100%, а от позабазові структури не всі виконували пункти колективного договору по перерахуванню профспілковим організаціям 0,3% від ФОП на оздоровлення, культурно-масову та спортивну роботу, а також не скрізь було виплачено по 500 грн на оздоровлення працівникам не педагогічних та не науково-педагогічних (інших категорій).
Були внесені деякі зміни та доповнення до Колективного договору на 2015 р. Затвердили нову редакцію Статуту університету (відповідно до вимог ЗУ "Про вищу освіту") та Положення про наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених СумДУ.
Бажаємо подальших успіхів колективу СумДУ у наступному році!

Профком СумДУ

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут