1 раз на день - 18.2%

Усього голосів: 22
The voting for this poll has ended on: 31 бер. 2014 - 00:00

Звітно-виборна профспілкова конференція юристів

На минулому тижні пройшла звітно-виборна профспілкова конференція працівників юридичного факультету СумДУ. Зі звітом виступила голова профбюро Чередниченко Наталія Василівна. У виступах профспілчани оцінили позитивно роботу профбюро факультету вцілому та голови профбюро, зокрема, обравши її  керівником і на наступний термін. Оскільки на факультеті багато молоді та нових колег, що не так давно прийшли працювати в наш колектив, приємно було чути високу оцінку роботи профспілки в університеті в порівнянні з іншими організаціями.

Згадувалось у виступах і про активну участь факультету у конкурсах художньої самодіяльності серед співробітників СумДУ, і про участь у "Спартакіаді Здоров'я", адже навіть декан факультету Куліш Анатолій Миколайович приймав участь у заходах, завдяки чому факультет отримував додаткові бали.

Голова профкому Боровик В.О. зазначила, що профспілка університету сподівається, що й надалі фахівці юридичного факультету будуть надавати допомогу у розгляді та вирішенні низки питань правового характеру, які досить часто виникають у наших працівників. А побажання було одне-єдине: щоб у нашої комісії з трудових суперечок (у складі якої два представники юридичного факультету) як дотепер, так і в майбутньому не виникало необхідності збиратися та вирішувати складні питання.

То ж успіхів у роботі новообраному складу профбюро юридичного факультету!

Профком СумДУ

TwitterFacebookVk