Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

І знову наш колективний договір - кращий!

Підведено підсумки обласного конкурсу «Кращий колективний договір-2014».

Вже вкотре колективний договір Сумського державного університету визнаний кращим та наш колектив отримав диплом І ступеня серед закладів освіти.

Принциповою ознакою нашого університету є постійна робота по створенню, розвитку, поширенню спектру соціальних послуг. СумДУ має своє соціальне обличчя. Розвивається створена власними силами система субрахунків підрозділів, заходи щодо матеріального заохочення та надання допомоги, компенсаційних виплат та різних пільг. Іде постійний пошук механізмів для нарощування зусиль у цьому напрямку. Лише за останні декілька років успішно реалізовані такі потужні проекти як введення в дію санаторію-профілакторію, позаміського спортивно-оздоровчого центру "Універ" з дитячим закладом у його складі, діє та набирає обертів проект "Університет, дружній до сім'ї" з дитячою кімнатою "Студентський лелека". Постійно покращується система громадського харчування. І все це завдяки колективним зусиллям, взаєморозумінню та взаємодії, налагодженому соціальному діалогу керівництва та профспілок університету. То ж в оцінці трьома зірочками СумДУ в цілому (за міжнародним аудитом QS STARS) та найвищим балом (п'ять зірочок) напряму "Соціальна спрямованість діяльності" бачимо і свій вклад.

І те, що СумДУ цього року за рейтингом QS зайняв четверту сходинку серед шести ВНЗ України, які потрапили до такого поважного світового рейтингу є не тільки почесно, але й досить відповідально. То ж бажаємо кожному працівнику університету наснаги, успіхів, натхнення. Наразі важливо не тільки втримати досягнуті результати, а і робити все для їх покращення!

Профком СумДУ

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Календар новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут