Вітання до Дня медичного працівника!

Первинна профспілкова організація Сумського державного університету щиро вітає із професійним святом своїх колег – викладачів та співробітників медичного інституту нашого університету, студентів-медиків, усіх працівників та ветеранів медичної галузі з Вашим святом – Днем медичного працівника.

Вельмишановні, Ви обрали найгуманнішу професію. Не шкодуючи сил і не рахуючись з власним часом, ви даруєте свій талант, знання і милосердя людям, супроводжуючи їх від народження і протягом усього життя, приходячи на допомогу в той час, коли це необхідно.

Дорогі медики! Низько вклоняємося вам за вірність своєму покликанню, прагнення до самовдосконалення,  професіоналізм і відповідальність!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я і сил, миру, щастя й благополуччя у родинах. Нехай ваша праця буде гідно оцінена суспільством, а добро й турбота, яку ви несете людям, повертаються до вас сторицею!

Профком СумДУ

Cічень 2019