Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

Прем’єра вистави у ТЮГ29.03.2014 р. профкомом СумДУ було організовано відвідування членами профспілки прем’єрної вистави «Дуже проста історія» у Театрі юного глядача.

Це п’єса сучасного київського драматурга Марії Ладо, в якій діють люди, тварини та небожителі. Проте дійових осіб цієї п'єси справедливіше було б поділяти на тих, хто має у своїй душі відчуття органічного зв’язку зі світом, і тих, хто інтуїтивно шукає цієї душевної розради.


Історія дійсно дуже проста, життєва й сентиментальна. Двоє друзів дитинства живуть по сусідству в селі. Один − заможний хазяїн, інший − алкоголік. Друзі в минулому, а тепер − непримиренні вороги. І коли їхні діти закохуються, то їхня любов приречена, як у Ромео та Джульєтти.

Донька заможного хазяїна виявляє, що вагітна. Її батько наполягає на аборті. Дівчина в розпачі, та на допомогу їй у цій складній ситуації приходять тварини. Кінь, Півень, Пес, Корова й Свиня, що мешкають у сараї, відмовляють дівчину від вчинку, про який вона б потім пошкодувала. Тварини спостерігають за дивними вчинками й відносинами людей та роблять свої висновки. І виявляється, що часом тварини  людяніше за людей, бо деякі з них майже перетворилися у тварин. Адже природа завжди чиста й повна любові, а люди не завжди живуть за біблійними законами.
Гра акторів була неперевершеною, то ж глядачі дійсно пережили цю дуже непросту історію глибоко та емоційно.
Вітаємо наш улюблений колектив ТЮГ зі святом – з Днем Театру та зичимо нових творчих злетів!

Профком СумДУ

 

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Календар новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут