Опитування

Як часто Ви відвідуєте сайт Профспілки СумДУ?

Відпустка по догляду за дитиною до 3-х років знову включатиметься в лікарняні

Відпустка по догляду за дитиною до 3-х років знову включатиметься в лікарняні    14 грудня 2013 року набув чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» щодо зарахування до страхового стажу періоду відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Детально дивіться на сайті ЦК Профспілки.

Пошук

Ми у соціальних мережах

TwitterFacebook

Календар новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Наші друзі

Старий сайт Профспілки СумДУ можно переглянути тут